Wynajem fotobudki? To proste!

krok1

Wypełniasz formularz i rezerwujesz wynajem fotobudki

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać jest sprawdzenie dostępności terminu wynajmu budki fotograficznej oraz zarezerwowanie go poprzez formularz rezerwacji bądź telefonicznie. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą pod wskazanym przez Ciebie numerem telefonu w celu weryfikacji rezerwacji oraz zatwierdzenia terminu. Od tej pory możesz już być spokojny – impreza na pewno będzie udana 🙂

krok2

Dojazd oraz obsługa

Gdy nadchodzi dzień imprezy przyjeżdżamy i wszystko przygotowujemy – rozstawiamy cały sprzęt oraz rekwizyty. Przez cały czas trwania wynajmu jesteśmy na miejscu do dyspozycji. Tłumaczymy dokładnie jak działa Fotobudka, w jaki sposób należy z niej korzystać.

krok3

Zaplanuj scenariusz i zrób zdjęcia

Następnie Fotobudka jest dostępna przez cały okres wynajmu. Zaplanuj scenariusz – może to być krótka historyjka, zaproś osoby, dobierz odpowiednie rekwizyty i gotowe.

Zostaje tylko wykonać jak najwięcej zdjęć, które spowodują, że dana chwila będzie niezapomniana i zostanie uwieczniona.

krok4

Odbierz zdjęcia

Po wykonaniu zdjęć Fotobudka przetworzy je i wydrukuje – potrwa to kilkanaście sekund! Każde zdjęcie będzie wykonane w 3 kopiach – możesz je dać znajomym, zachować dla siebie czy wkleić to księgo pamiątkowej.

krok5

Zakończenie

Po wszystkim żegnamy się z gośćmi i dziękujemy za dobrą zabawę. Zabieramy cały sprzęt i wyjeżdżamy. Ale nie martw się! Zostajesz z nami w ciągłym kontakcie. Już następnego dnia otrzymasz na adres e-mail dane do logowania, gdzie będziesz mógł przejrzeć wszystkie zdjęcia, które zostały wykonane przy pomocy Fotobudki.